naklejki ślubne

Naklejki ślubne – spraw by Twoje przyjęcie było wyjątkowe

Przyjęcie weselne jest stworzone ze szczegółów, to właśnie one najbardziej zapadają w pamięć i czynią wesele wyjątkowym. Detale mają zawsze bardzo duży wpływ na ogólne wrażenie gości i dodają uroku. Tymi detalami są naklejki ślubne ozdabiające butelki weselne, ciasta i nie tylko.

W naszej ofercie znaleźć możecie specjalnie zaprojektowane i stworzone przez nas naklejki ślubne na butelki weselne, naklejki na ciasto weselne, na tablicę powitalną, na szybę samochodu czy na pudełko na koperty. Zadbaliśmy nie tylko o ich elegancki i niebanalny wygląd, ale także o to, by były wytrzymałe i pasowały do innych poligraficznych akcesoriów, które możecie znaleźć w naszym sklepie. Ważne jest dla nas, aby Para Młoda mogła stworzyć spójny wizerunek i charakter przyjęcia weselnego, zaczynając od zaproszeń, a na naklejkach kończąc.

Czego nie może zabraknąć na waszym weselu

Nieodłącznym elementem większości przyjęć weselnych jest alkohol, głównie wódka lub wino. O ile w przypadku wina dobrze jest zostawić widoczną etykietę, która zawiera przydane dla części gości informacje na temat pochodzenia, czy rocznika trunku, o tyle w przypadku wódki nie jest to konieczne. Dlatego proponujemy naklejki na wódkę weselną, które swoją prostotą i elegancją sprawią, że stoły będą wyglądać spójnie i nic kolorowe etykiety nie będą zakłócały harmonijnego wyglądu. Te naklejki ślubne wykonujemy na indywidualne zamówienie – jeśli jesteście nimi zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy lub na Facebook. Poza oczywistymi i popularnymi naklejkami ślubnymi proponujemy także nasze oryginalne projekty, wśród których znaleźć możecie naklejki na szyby samochodów. Naklejka zawiera imiona pary młodej, datę ślubu i ozdobny ornament. Możecie ją własnoręcznie nakleić na tylną szybę samochodu, jest to bardzo łatwe. Możecie je z powodzeniem wykorzystać na wynajętym samochodzie, ponieważ po weselu wystarczy naklejkę odkleić. Naklejki ślubne na szybę bardzo dobrze wygląda na zabytkowych samochodach.

Polecamy także naklejki na stoły ślubne oraz plany stołów. I jedne i drugie dodatki sprawiają, że goście w dużo łatwiejszy i szybszy sposób znajdą swoje miejsca na sali. Uniknąć możecie dzięki temu chaosu, który często towarzyszy gościom na początku przyjęcia. Naklejki ślubne możecie przykleić na lustrach z ozdobną ramą, bądź na szybie z plexi. Wszystko zależy od ogólnego charakteru wesela i jego stylu. Te detale pozwolą wam stworzyć niebanalne przyjęcie, które zapadnie gościom na długo w pamięci. Wszystkie naklejki, w tym naklejki na butelki weselne oraz naklejki na ciasto weselne, są wykonywane z największą dbałością o szczegóły i prostotę użytkowania.