zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne

Zanim Młoda Para złoży przysięgę a rodzina i przyjaciele wspólnie wzniosą toast za jej zdrowie, niezbędne jest wręczenie zaproszeń ślubnych. W natłoku setek, a może nawet tysięcy podobnych do siebie zaproszeń, przygotowaliśmy swoje propozycje, które wyróżniają się elegancją, prostotą i rustykalnym zacięciem.

Podczas tworzenia zaproszeń najważniejsze jest dla nas to, by pozwalały na oddanie charakteru waszego wyjątkowego dnia i przekazywały jak najwięcej informacji. Zamawiając zaproszenia na wesele macie możliwość wprowadzenia pełnej listy imion i nazwisk swoich gości, dzięki czemu otrzymacie zaproszenie gotowe do wręczenia. Polecamy także zamówić kilka sztuk zaproszeń bez wypisanych nazwisk, na wszelki wypadek. Misją AB for Wedding jest projektowanie zaproszeń, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Jeśli żaden z przygotowanych przez nas wzorów zaproszeń weselnych nie wpasowuje się w Wasz styl – możemy przygotować dla Was także projekt indywidualny całej papeterii ślubnej.

Nietypowe zaproszenia weselne

Zaproszenie weselne, poza przekazywaniem najistotniejszych informacji o terminie i miejscu ślubu oraz wesela, zawiera także wzmiankę na temat tego, żeby zamiast kwiatów goście obdarowali Młodą Parę butelką wina, książką lub kuponem Lotto. Proponujemy urocze obrazki, które poinformują gości w mało nachalny sposób o waszych życzeniach i będą miłym urozmaiceniem wizualnym. Ponadto nie musicie się decydować na typowe zaproszenia w formie kartki w kopercie. Wasze zaproszenia na ślub może przybrać formę przeźroczystej kalki, a nawet dużej zawieszki, do której dołączone będzie wasze zdjęcie. Taka forma zaproszenia z pewnością nie wyląduje w koszu, a będzie miłą pamiątką dla gości, którzy po wielu latach będą spoglądać na nie z sentymentem.

Część modeli zaproszeń ma różne wersje kolorystyczne, które dotyczą koperty, czcionki lub wkładki do koperty. Dzięki temu zaproszenia ślubne mogą w pełni oddawać kolorystykę i charakter przyjęcia, a także sugerować czego goście mogą się spodziewać. Naszą ofertę tworzą wyselekcjonowane i wyjątkowe zaproszenia, każde z nich jest projektem naszego zespołu, który stawia na jakość oraz dbałość o każdy szczegół. Ponadto wybór zaproszenia weselnego determinuje także wybór innych elementów poligraficznych. Dlatego ważne jest to, by już na wstępie wybrać styl, który będzie stylem przewodnim przyjęcia weselnego. Wybór nie jest łatwy, dlatego chcemy wam zaproponować zaproszenia ślubne, które będą pasować zarówno do przyjęć bardzo eleganckich, jak i mniej formalnych, takich, które odbywają się na niezwykle strojnych salach weselnych, i takich, które będą miały miejsce w plenerze.

Zamów próbki zaproszeń ślubnych