księgi gości weselnych

Księga gości weselnych

Dzień ślubu i wesela to jedyny w swoim rodzaju wyjątkowy dzień, który Para Młoda będzie wspominać latami. Dodatkiem, który pozwoli im na chwilę przenieść się znów do tego dnia, jest księga gości. Rodzina i przyjaciele mogą wpisać do niej życzenia, wspólne wspomnienia, a także wesołe opowieści z przyjęcia.

Księgi gości na wesele mogą być również uzupełniane przez zdjęcia, które goście mogą robić w fotobudce, bądź aparatami typu polaroid i od razu wklejać je z pozdrowieniami do księgi. To, jak będziecie chcieli zaaranżować swoją księgę i jakie instrukcje zostawicie przy tym gościom, zależy już tylko od waszej inwencji. Wesele często nie pozwala młodej parze na spędzenie czasu z każdym z gości na tyle, na ile byśmy chcieli. Dlatego właśnie księgi służą temu, aby każdy z nich pozostawił po sobie pamiątkę.

Nietypowe księgi weselne

Poza typowymi księgami, które goście mogą uzupełniać słowami, zdjęciami, czy naklejkami, polecamy także nasze innowacyjne pomysły na ten szczególny dodatek, czyli butelki. Jedna z wersji tego dodatku to duża butelka na pierwszą rocznicę ślubu. Całość polega na tym, że rodzina i przyjaciele wypisują na małych karteczkach życzenia z okazji pierwszej rocznicy ślubu, dodają tam swoje wspomnienia z wesel i wrzucają do butelki. Po tym, jak wypełni się ona po brzegi, jest zamykana i Para Młoda może ją otworzyć dopiero za rok. W innej wersji otrzymujecie trzy mniejsze buteleczki, z których każda jest opisana kolejno na pierwszą rocznicę, piątą i dziesiąta. Zasada jest dokładnie taka sama, goście wpisują życzenia z okazji danej rocznicy, a młodzi muszą poczekać z otworzenie konkretnych butelek. Druga opcja wymaga bardzo dużej cierpliwości od nowożeńców, jednak po dziesięciu latach jest to prawdziwa podróż sentymentalna. Polecamy taką formę księgi gości wszystkim, którzy szukają niekonwencjonalnego podejścia do tradycji lub chcą ją tworzyć na nowo.

Księgi gości weselnych, które zamówić możecie w naszej ofercie, są personalizowane, zawierają wasze imiona i datę ślubu, ale mogą mieć tylko napis „Księga gości” na okładce.. Każda z wersji, czy to klasycznej księgi, czy butelek, może mieć różne wersje kolorystyczne, które możecie dopasować do charakteru i kolorystyki przyjęcia. Ponadto, jeśli tylko chcecie, poza imionami i datą ślubu możemy umieścić tam elementy graficzne bądź dodatkowe informacje. Wszystkie możecie zawszeć w dodatkowych informacjach do zamówienia. Tradycyjne księgi mają 156 stron i wymiary 20,8 cm x 20,6 cm.