Podziękowania dla mamy w białej ramce

podziękowania dla rodziców

Wesele to bardzo ważna uroczystość nie tylko dla Pary Młodej, ale także dla ich rodziców. Często to właśnie oni współorganizują uroczystość i pomagają w przygotowaniach. Podziękowanie dla rodziców to tradycja, która jest nieodłącznym elementem każdego przyjęcia, o którym powinna pamiętać każda Para Młoda. Jest to również zamknięcie pewnego etapu w życiu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Podziękowania

Muzyczne zdjęcie

48.0072.00
66.00

podziękowania

Podziękowania dla rodziców na ślub przybierają coraz bardziej różne formy. Młode pary decydują się na bardzo nietypowe sposoby na podziękowanie, włączając w to nagrania, teledyski, prezenty rzeczowe, my jednak stawiamy na coś bardzo klasycznego, ponadczasowego i wiecznego, czyli na zdjęcia. Przygotowaliśmy dla każdej Młodej Pary ofertę podziękowań dla rodziców w formie zdjęć oprawionych w ramy, które są uzupełnione o teksty. Teksty podziękowania dla waszych rodziców mogą być waszymi własnymi słowami, które chcielibyście przekazać swoim najbliższym.

podziękowania dla rodziców na wesele

Moment podziękowań jest zawsze bardzo wzruszający. Wręczenie drobnego prezentu w formie zdjęcia jest dla wszystkich ważne, z pewnością rodzice będą już zawsze spoglądać na nie z sentymentem i łzami w oczach. Wiemy także, jak ważni są dla was dziadkowie, dlatego przygotowaliśmy również możliwość wybrania podziękowań dla nich. Ponadto zdajemy sobie sprawę z tego, że życie pisze różne scenariusze, dlatego w naszym sklepie możecie zamówić podziękowania dla rodziców na ślub w różnych konfiguracjach i wariantach. Jesteśmy pewni, że moment wręczenia tych drobnych upominków na zawsze zostanie w pamięci obdarowanych. Wierzymy, że takie spersonalizowane prezenty są najlepszą pamiątką.

Podziękowania dla rodziców na wesele to przede wszystkim wasze zdjęcie. Ważne jest to, by było one w dobrej jakości, a do tego postaci na nim znajdowały się nie w centralnej części zdjęcia, ale po jednej ze stron. Dzięki temu napisy, czy grafika nie będą zasłaniać postaci. Ponadto możecie zamówić prezent w kilku wersjach. Pierwsza z nich to zdjęcie oprawione w ozdobną ramkę o wymiarach 30×40 cm. Druga opcja pozwala na zamówienie nieco mniejszych, ale bardzo stylowych, drewnianych ramek w rozmiarze A4. Możecie także zamówić sam projekt i wydrukować go w wybranej drukarni, dopasowując rozmiar do posiadanej ramy.

Wykonywane przez nas podziękowania dla rodziców na wesele są naszymi autorskimi projektami, dbamy o to, by były niepowtarzalne, dlatego możecie sami zaproponować tekst, który znajdzie się na zdjęciu. Tekst ten może mieć kształt wstęgi lub być wpisany w serce. Pamiętajcie tego wyjątkowego dla was dnia o swoich najbliższych.