Tablice powitalne

Tablice powitalne na wesele są dodatkiem, który od niedawna gości na polskich salach weselnych. Tablice są miłym gestem, który w imieniu Pary Młodej wita na przyjęciu, dziękuje za przybycie i życzy miłej zabawy. Szczególnie dobrze sprawdzają się na przyjęciach plenerowych, a także w dużych obiektach hotelowych. Przybyłym gościom łatwiej będzie znaleźć salę, na której odbywa się wasze przyjęcie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Tablice powitalne

Tablica powitalna flora

140.00175.00
180.00210.00
195.00240.00
135.00185.00
175.00225.00
225.00285.00
165.00250.00

Tablice powitalne

Biała tablica powitalna

130.00195.00

Tablice powitalne

Harmonogram weselny

190.00245.00
135.00221.00

tablice powitalne na wesele

Tablice powitalne są bardzo ciekawym urozmaiceniem wystroju i bardzo spójnie współgrają z charakterem przyjęcia. Na tablicy może znaleźć się jeden z naszych gotowych napisów bądź możecie zaproponować własny. Wszystkie projekty przed wykonaniem wysyłamy wam do akceptacji, ponieważ chcemy, żeby tablice wyglądały dokładnie tak, jak tego chcecie. Gotowy produkt dostarczany jest na przezroczystej plexi, którą możecie umieścić na sztaludze, albo innej specjalnie do tego przygotowanej podstawie. Dzięki temu, że są na przezroczystej plexi, wpasują się dobrze we wszystkie wnętrza. Tworzymy je z największą dbałością o szczegóły, ponieważ zależy nam na tym, aby tablice powitalne na wesele były eleganckim i bardzo stylowym dodatkiem, który urozmaici wystrój i doda mu elegancji. Jeśli przezroczystość nie spełnia waszych oczekiwań, istnieje także opcja indywidualnego udekorowania tablicy – ręcznie ją malując, bądź oklejając od tyłu mleczną lub złotą folią.

stylowe tablice jako miły gest dla gości

Tablice nie należą do najpopularniejszych gadżetów weselnych, jednak warto o nich pomyśleć z kilku względów. Przede wszystkim są czymś oryginalnym i wielu gości doceni wasze starania, czując się dodatkowo przywitanymi i mile widzianymi. Ponadto często duże hotele, z wieloma salami bankietowymi mogą okazać się prawdziwym labiryntem dla osób, które są w danym miejscu po raz pierwszy. Dzięki obecności tablicy, na której możemy dodatkowo umieścić strzałkę ze wskazaniem, gdzie odbywa się przyjęcie, wasi goście bez problemu odnajdą drogę na salę, nawet w mroku. Na tablicy umieszczamy zazwyczaj jedne z napisów: Cudownej zabawy!, Witamy!, Fajnie, że jesteście!, Bawcie się dobrze!, w towarzystwie daty ślubu i imion Pary Młodej. Możemy dołożyć graficzne symbole, serduszka, gwiazdki bądź wspomnianą już strzałkę. Ponadto na wasze życzenie, możemy przygotować tablice z waszymi własnymi słowami.

Tego rodzaju elementy, które poza funkcją użytkową są również piękne i mogą pasować do wcześniej wybranych zaproszeń, oraz do innych papeteryjnych ślubnych gadżetów będą stanowić również fajną pamiątkę po latach, którą możecie ponownie wykorzystać podczas innych przyjęć.