Plany stołów na wesele

Plany stołów

Plan stołów na wesele to absolutny must-have na większych przyjęciach. Pozwoli gościom spokojnie odnaleźć przygotowane dla nich miejsce, będąc zarazem doskonałą ozdobą sali weselnej. Plany stołów możecie dowolnie personalizować i dostosować do Waszego motywu przewodniego. Sprawdźcie poniżej nasze propozycje planów stołów na obecny sezon!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Plany stołów

Plan stołów deluxe

400.00

Plany stołów

Plan stołów glamour

220.00280.00

Plany stołów

Biały plan stołów

250.00
185.00325.00
240.00310.00
290.00
220.00280.00
350.00
115.00170.00
210.00270.00

Plany stołów

Tabliczka plexi

50.00

Plany stołów

Butelkowy plan stołów

18.00

profesjonalne plany stołów na wesele

Plany stołów to jeden z elementów dekoracji weselnych, które na dobre zagościły na polskich przyjęciach weselnych. Ich głównym zadaniem jest podpowiadać gościom, jak rozstawione są stoły i gdzie znajduje się ich miejsce. Plan stołów weselnych dużo łatwiej pozwala odnaleźć stół, przy którym nasza rodzina i przyjaciele będą siedzieć. Zdecydowanie usprawnia to zajmowanie miejsca i sprawia, że goście nie czują zagubienia.

zalety planów stołów na wesele

Dużą zaletą planów stołów jest to, że jeszcze przed wejściem na salę, goście znają rozmieszczenie stołów i można w łatwy sposób uniknąć zamieszania związanego z tym, że wszyscy w jednym czasie szukają winietki ze swoim imieniem. Plan stołów jeszcze do niedawna był dość mało popularnym rozwiązaniem, jednak takie dodatki weselne w krótkim czasie zyskały wielu zwolenników. Obecnie trudno wyobrazić sobie duże przyjęcie weselne bez takiej właśnie tablicy i planu stołu określeniem miejsc gości weselnych. W naszej ofercie przygotowaliśmy plany stołów na wesele w wysublimowanej formie, których największą zaletą jest uniwersalność. Plan stołów weselnych pozwala na opisanie miejsc dla gości zarówno na bardzo małym, jak i dużym przyjęciu.

tablica stołów weselnych to drobny dodatek, a duże ułatwienie

Proponowane przez nas plany stołów na wesele dostępne są w trzech wariantach. Jeden z nich to naklejka na lustro. Możecie ją nakleić na lustro z ramą w stylu glamour, minimalistyczną, nowoczesną, okazałą, a nawet rzeźbioną w drewnie w stylu zakopiańskim. Dzięki temu, że lustro wybieracie samodzielnie, naklejka pasować będzie do absolutnie każdego stylu weselnego. Oczywiście bardzo ważne jest to, aby powierzchnia lustra odpowiadała wielkości naklejki, która z kolei zwiększa się wraz z ilością gości, tworząc coś takiego jak tablica stołów weselnych. Możliwości w tym przypadku są w zasadzie nieograniczone, jesteśmy w stanie przygotować naklejkę lub gotowy plan stołów na wesele z nazwiskami do 250 gości. Drugim rodzajem oferowanych przez nas planów jest plan stołów w drewnianej ramie. Jest to gotowy produkt, który od razu po wyjęciu z opakowania możecie umieścić na sali weselnej. Możliwości personalizacji są odrobinę mniejsze, opisy stołów przygotowywane są w kolumnach, wciąż jednak możecie zamówić taki plan na wesele kameralne, jak i takie z 250 gośćmi.

Ostatnim rodzajem planów, jaki znajdziecie w naszej ofercie, jest plan stołów weselnych przezroczysty. Jest to spis przygotowany na szkle z plexi, na którym każda z literek przyklejana jest oddzielnie, dzięki czemu przezroczysta powierzchnia nie jest zanieczyszczona przez naklejkę. Tego typu plan stołów to rozwiązanie, które sprawdzi się bardzo dobrze na ślubach w stylu industrialnym i rustykalnym, ale dzięki swej transparentności może ozdabiać każdą salę weselną i odpowiednio kierować do stołów gości weselnych.