Plany stołów na wesele

Plany stołów

Plan stołów na wesele to absolutny must-have na większych przyjęciach. Pozwoli gościom spokojnie odnaleźć przygotowane dla nich miejsce, będąc zarazem doskonałą ozdobą sali weselnej. Plany stołów możecie dowolnie personalizować i dostosować do Waszego motywu przewodniego. Sprawdźcie poniżej nasze propozycje planów stołów na obecny sezon!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

200.00260.00
240.00310.00
270.00370.00

Plany stołów

Biały plan stołów

210.00270.00
190.00260.00
100.00145.00
155.00300.00
235.00330.00

profesjonalne plany stołów na wesele

Plany stołów to jeden z elementów dekoracji weselnych, które na dobre zagościły na polskich przyjęciach weselnych. Ich głównym zadaniem jest podpowiadać gościom, jak rozstawione są stoły i gdzie znajduje się ich miejsce. Plan stołów weselnych dużo łatwiej pozwala odnaleźć stół, przy którym nasza rodzina i przyjaciele będą siedzieć. Zdecydowanie usprawnia to zajmowanie miejsca i sprawia, że goście nie czują zagubienia.

zalety planów stołów na wesele

Dużą zaletą planów stołów jest to, że jeszcze przed wejściem na salę, goście znają rozmieszczenie stołów i można w łatwy sposób uniknąć zamieszania związanego z tym, że wszyscy w jednym czasie szukają winietki ze swoim imieniem. Plan stołów jeszcze do niedawna był dość mało popularnym rozwiązaniem, jednak takie dodatki weselne w krótkim czasie zyskały wielu zwolenników. Obecnie trudno wyobrazić sobie duże przyjęcie weselne bez takiej właśnie tablicy i planu stołu określeniem miejsc gości weselnych. W naszej ofercie przygotowaliśmy plany stołów na wesele w wysublimowanej formie, których największą zaletą jest uniwersalność. Plan stołów weselnych pozwala na opisanie miejsc dla gości zarówno na bardzo małym, jak i dużym przyjęciu.

tablica stołów weselnych to drobny dodatek, a duże ułatwienie

Proponowane przez nas plany stołów na wesele dostępne są w trzech wariantach. Jeden z nich to naklejka na lustro. Możecie ją nakleić na lustro z ramą w stylu glamour, minimalistyczną, nowoczesną, okazałą, a nawet rzeźbioną w drewnie w stylu zakopiańskim. Dzięki temu, że lustro wybieracie samodzielnie, naklejka pasować będzie do absolutnie każdego stylu weselnego. Oczywiście bardzo ważne jest to, aby powierzchnia lustra odpowiadała wielkości naklejki, która z kolei zwiększa się wraz z ilością gości, tworząc coś takiego jak tablica stołów weselnych. Możliwości w tym przypadku są w zasadzie nieograniczone, jesteśmy w stanie przygotować naklejkę lub gotowy plan stołów na wesele z nazwiskami do 250 gości. Drugim rodzajem oferowanych przez nas planów jest plan stołów w drewnianej ramie. Jest to gotowy produkt, który od razu po wyjęciu z opakowania możecie umieścić na sali weselnej. Możliwości personalizacji są odrobinę mniejsze, opisy stołów przygotowywane są w kolumnach, wciąż jednak możecie zamówić taki plan na wesele kameralne, jak i takie z 250 gośćmi.

Ostatnim rodzajem planów, jaki znajdziecie w naszej ofercie, jest plan stołów weselnych przezroczysty. Jest to spis przygotowany na szkle z plexi, na którym każda z literek przyklejana jest oddzielnie, dzięki czemu przezroczysta powierzchnia nie jest zanieczyszczona przez naklejkę. Tego typu plan stołów to rozwiązanie, które sprawdzi się bardzo dobrze na ślubach w stylu industrialnym i rustykalnym, ale dzięki swej transparentności może ozdabiać każdą salę weselną i odpowiednio kierować do stołów gości weselnych.