winietki ślubne

Winietki ślubne

Jedną z bardziej istotnych kwestii podczas planowania wesela jest kwestia rozmieszczenia gości. To, w jakim towarzystwie usiądą nasi znajomi lub rodzina w dużej mierze wpływa na to, jak będą się bawić. Winietki ślubne to drobny detal, który jest wskazówką dla gości, które miejsca mają zająć. Winietki weselne wprowadzają porządek i są gwarancją, że nikt z zebranych nie zostanie bez miejsca dla siebie.

To, jakie winietki weselne wybierzecie, w dużej mierze zależeć będzie od zaproszeń i innych poligraficznych dodatków weselnych. Bardzo ważne jest to, by wszystkie te elementy były spójne, dlatego w naszej ofercie możecie znaleźć całe komplety wszystkich niezbędnych akcesoriów, od zaproszeń, przez numery stołów, po winietki ślubne. Podczas projektowania winietek w dużej mierze skupiamy się na ich funkcjonalności i czytelności. Przygotowaliśmy dla was nasze najlepsze projekty, z których jesteśmy dumni. Stawiamy przede wszystkim na jakość, nie na ilość, dlatego nasze winietki na wesele są wyjątkowe.

Oryginalne winietki weselne kontra te nietypowe

Winietki z imionami na weselne stoły to nieodłączny element każdego przyjęcia. Dobrym pomysłem jest również postawienie przed wejściem do sali tablicy, na której znajdują się numery stołów i nazwiska gości. Dzięki temu rodzina i przyjaciele nie będą musieli w zamieszaniu szukać swoich miejsc. Wszystko to bardzo pozytywnie wpływa na organizację i zapobiega chaosowi. Ponadto stworzyliśmy akcesoria, które doskonale wpisują się w tematykę i charakter zarówno bardzo eleganckiego przyjęcia, jak i takiego o mniej formalnym charakterze. Jeśli szukacie zupełnie klasycznego rozwiązania to mamy dla was proste, składane winietki ślubne z delikatnymi zdobieniami. Natomiast jeśli szukacie czegoś bardziej nietypowego, możecie u nas znaleźć winietki transparentne kalki, które mogą zostać oparte o gałązkę ulubionej rośliny, bądź słodką przekąskę. Ciekawym rozwiązaniem będą także winietki na wesele Ferrero, w zestawie z popularną praliną. Jednak możecie je także połączyć z innym dodatkiem np. babeczką, muffinką lub inną ulubioną czekoladką.

Ostateczny wygląd winietek zależy od was, mogą się na nich znaleźć wyłącznie imiona i nazwiska gości, ale możecie też dodać coś od siebie, np. miłe słowa podziękowania za przybycie, albo datę ślubu. Taka winietka ślubna z pewnością będzie przyjemną pamiątką dla tych z gości, którzy zabiorą je ze sobą do domu. Wystarczy, że wgracie dokument z listą gości przy składaniu zamówienia i otrzymacie gotowe produkty, które mogą wylądować wprost na weselnych stołach.