menu weselne

Menu weselne na stół

Jednym z weselnych dodatków, który niedawno do nas przywędrował, jest menu weselne. Jest to ukłon w stronę gości, dzięki któremu mogą dowiedzieć się, nie tylko co właśnie ląduje przed nimi na stołach, ale przede wszystkim, o której godzinie będą podawane konkretne dania. W menu możecie także zawrzeć ogólny plan wieczoru – godziny, w których odbywać się będą ważne wydarzenia, jak podziękowania, oczepiny, zabawy.

Z reguły tuż po obiedzie część gości zjada desery, ciasta, czasem częstuje się kawą. Nierzadko jest tak, że okazuje się, ich chwile potem na sali pojawia się tort, na który nikt już nie ma ochoty. Wesele odbywające się w plenerze albo w sali, która ma piękny ogród, sprawia, że część gości spędza dużo czasu na zewnątrz. Łatwo w ten sposób przeoczyć, kiedy na stołach pojawiają się ciepłe dania, kolacja albo deser. Dlatego też właśnie menu weselne jest przydatne i znacznie ułatwia weselną zabawę. Rodzina i przyjaciel docenią nie tylko informacje godzinowe, ale także opis dań. Często na stole lądują mięsa, które trudno rozpoznać na pierwszy rzut oka. Dzięki menu goście, którzy nie jedzą danego rodzaju mięs bądź są uczuleni na jakiś składnik wiedzą, po co nie sięgać. Jeśli wśród gości są wegetarianie bądź weganie, to dla nich znajdą się nie tylko specjalne dania, ale także specjalne menu, dzięki czemu będą wiedzieli, że spokojnie mogą jeść wszystko, co wyląduje na ich talerzu.

Menu weselne na stół – elegancki dodatek

Menu weselne na stół jest bardzo eleganckim i niezwykle stylowym dodatkiem, który pasuje do wesela zarówno o bardzo wytwornym charakterze, jak i do takiego mniej formalnego. Zależy nam na tworzeniu dodatków wyjątkowych i takich, których nie spotkacie nigdzie indziej. Z tego właśnie powodu stawiamy głównie na jakość, a nie na ilość. Każde menu, które do was trafia, jest przez nas wykonywane ręcznie. Staramy się tworzyć produkty będące nie tylko ciekawym dodatkiem, ale także czymś, co zachwyci i będzie się idealnie wpasowywać w charakter całego przyjęcia. Możecie wybierać spośród gotowych modeli, które są w odpowiedni sposób dopasowywane do kolorystyki wesela, i które możecie minimalne zmieniać w obrębie danego szablonu. Wybrany przez was motyw może znaleźć się na wszystkich weselnych dodatkach, począwszy od zaproszeń, poprzez winietki ślubne, aż na menu kończąc.

Podczas wesela ważne są szczegóły, detale i dodatki. To właśnie one w znacznym stopniu wpływają na to, jak przyjęcie zostanie zapamiętanie przez gości. Ich zadowolenie jest bardzo istotne, ponieważ to właśnie dla rodziny i przyjaciół w dużej mierze organizowane jet wesele.