Zaproszenia ślubne

Zanim goście weselni pojawią się na uroczystości zaślubin, powinni zostać obdarowani zaproszeniami weselnymi. To właśnie ten detal pokazuje, w jakim stylu zostanie zorganizowany ślub oraz impreza weselna, dlatego umiejętne dobranie zaproszeń jest tak istotne. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 45

Zaproszenia

Zaproszenia Pampas

8.5014.00

Zaproszenia

Zaproszenia Lilia

5.507.50
10.5013.50

Zaproszenia

Zaproszenia Gold

9.0012.00
6.0011.00

Zaproszenia

Zaproszenia Line

7.009.50
6.008.00
6.0010.50
6.5010.50
6.5010.50
11.0012.00
6.009.00
4.506.00

Zaproszenia

Zaproszenie Srebro

7.009.00

Zaproszenia

Zaproszenie vintage

8.0012.00
6.5010.50

Zaproszenia

Zaproszenia bordo

6.509.50
7.5010.00

Zaproszenia

Zaproszenia jungle

6.0010.00
6.008.50
6.5010.50

Zaproszenia

Zaproszenia Fuksja

6.007.50

Zaproszenia

Zaproszenia Burgund

6.007.50

Zaproszenia

Zaproszenia Green

6.007.50

Zaproszenia

Zaproszenia Eustoma

6.007.50
7.509.00
6.007.50
8.5010.00

zaproszenia weselne na miarę waszych potrzeb

Zanim Młoda Para złoży przysięgę a rodzina i przyjaciele wspólnie wzniosą toast za jej zdrowie, trzeba wręczyć zaproszenia ślubne. W natłoku setek, a może nawet tysięcy podobnych do siebie zaproszeń, przygotowaliśmy swoje propozycje, gdzie zaproszenia na ślub wyróżniają się elegancją, prostotą i rustykalnym zacięciem. Niezależnie od tego, czy Wasz ślub odbędzie się w klimacie rustykalnym, prowansalskim czy nowoczesnym, poniżej prezentujemy mnóstwo ciekawych propozycji, wśród których znajdziecie idealne zaproszenia na ślub. Oferujemy zaproszenia weselne o różnych kształtach, ale też wykonane z różnych materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

zaproszenia na ślub, które zachwycają estetyką i oryginalnością

Podczas tworzenia zaproszeń najważniejsze jest dla nas to, by pozwalały na oddanie charakteru waszego wyjątkowego dnia i przekazywały jak najwięcej informacji. Zamawiając zaproszenia na wesele macie możliwość wprowadzenia pełnej listy imion i nazwisk swoich gości, dzięki czemu otrzymacie zaproszenia gotowe do wręczenia. Polecamy także zamówić kilka sztuk zaproszeń bez wypisanych nazwisk, na wszelki wypadek. Misją AB for Wedding jest projektowanie zaproszeń, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Jeśli żaden z przygotowanych przez nas wzorów zaproszeń na wesele nie wpasowuje się w Wasz styl – możemy przygotować dla Was także projekt indywidualny całej papeterii ślubnej. Przygotujemy jedyne w swoim rodzaju zaproszenia ślubne, które idealnie wpasują się w charakter uroczystości.

nietypowe zaproszenia na wesele, które wszyscy zapamiętają na długo

Zaproszenie weselne, poza przekazywaniem najistotniejszych informacji o terminie i miejscu ślubu oraz wesela, zawiera także wzmiankę na temat tego, żeby zamiast kwiatów goście obdarowali Młodą Parę butelką wina, książką lub kuponem Lotto. Proponujemy urocze obrazki, które poinformują gości w mało nachalny sposób o waszych życzeniach i będą miłym urozmaiceniem wizualnym. Ponadto nie musicie się decydować na typowe zaproszenia w formie kartki w kopercie. Wasze zaproszenie ślubne może przybrać formę przeźroczystej kalki, a nawet dużej zawieszki, do której dołączone będzie wasze zdjęcie. Taka forma zaproszenia z pewnością nie wyląduje w koszu, a będzie miłą pamiątką dla gości, którzy po wielu latach będą spoglądać na nie z sentymentem. Oferujemy także nieszablonowe zaproszenia w formie folderów, zaproszenia weselne – harmonijki, oryginalne zaproszenia ślubne geometryczne i wiele więcej. Ciekawym wyborem są zaproszenia na ślub ze zdjęciem. Takich zaproszeń ślubnych nie sposób zgubić ani wyrzucić, więc każdy egzemplarz pozostanie pamiątką na lata dla gości weselnych.

Zaproszenia obwieszczające uroczystość weselną mają różne wersje kolorystyczne, które dotyczą koperty, czcionki lub wkładki do koperty. Dzięki temu zaproszenia ślubne mogą w pełni oddawać kolorystykę i charakter przyjęcia, a także sugerować czego goście mogą się spodziewać. Naszą ofertę tworzą wyselekcjonowane i wyjątkowe zaproszenia na wesele, każde z nich jest projektem naszego zespołu, który stawia na jakość oraz dbałość o każdy szczegół, o standardzie handmade. Ponadto wybór zaproszenia weselnego determinuje także wybór innych elementów poligraficznych. Dlatego ważne jest to, by już na wstępie wybrać styl, który będzie stylem przewodnim przyjęcia weselnego. Wybór nie jest łatwy, dlatego chcemy wam zaproponować zaproszenia ślubne, które będą pasować zarówno do przyjęć bardzo eleganckich, jak i mniej formalnych, takich, które odbywają się na niezwykle strojnych salach weselnych, i takich, które będą miały miejsce w plenerze.